Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet Pieśń Rubinu z oferty Poczty Kwiatowe® to majestatyczna kompozycja kwiatowa, która emanuje elegancją i namiętnością. Ten imponujący bukiet skomponowany jest z różnorodnych kwiatów w odcieniach czerwieni i różu, tworząc pełen harmonii i zmysłowej kolorystyki efekt.

W bukiecie dominują barwy rubinu, czerwieni i różu, symbolizujące miłość, pasję oraz delikatność uczuć. Wśród kwiatów znajdują się zarówno róże, które wyrażają namiętność, jak i delikatne goździki, które dodają bukietowi subtelności i romantyzmu.

Bukiet Pieśń Rubinu to nie tylko zbiór przepięknych kwiatów, ale także manifestacja uczuć i wyjątkowego podejścia do układania kompozycji. W bukiecie można odnaleźć także inne kwiaty, takie jak gerbery czy róże gałązkowe, dodające mu bogactwa i różnorodności.

Ten bukiet nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale także przekazuje emocje poprzez intensywne kolory i delikatne niuanse. To idealny prezent na wyjątkowe okazje, takie jak rocznice, urodziny czy walentynki, które zasługują na wyjątkowy gest miłości. Bukiet Pieśń Rubinu to niezapomniana deklaracja uczuć, która zachwyci każdego, kto otrzyma ten imponujący bukiet.

Dostępność: Cały rok

Skład:

róże, róże gałązkowe, goździki, eukaliptus, wax, gerbery, hypericum, papier dekoracyjny, wstążka

Opinie zobacz więcej

PIĘKNY! Zdecydowanie warty swojej ceny. Dziękuję
04.03.2024.r. Bartosz

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje