Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Anturium w osłonce to elegancka roślina doniczkowa, która wyróżnia się swoimi niezwykłymi kwiatami i dekoracyjnymi liśćmi. Ta kompozycja jest idealna jako ozdoba wnętrza, prezent, lub dodatek do wystroju domowego.
Anturium charakteryzuje się wyjątkowym kształtem kwiatów, które przypominają serduszko w intensywnym kolorze czerwieni lub różu. Kwiaty anturium są bardzo dekoracyjne i przyciągają uwagę dzięki swojej wyjątkowej formie.
Roślina anturium jest umieszczona w ozdobnej osłonce, która podkreśla jej piękno i nadaje całości elegancki charakter. Osłonka może mieć różne kształty i materiały, dodając dodatkową wartość dekoracyjną.

Anturium to roślina doniczkowa ceniona za swoje trwałe i efektowne kwiaty oraz atrakcyjne liście. Jest stosunkowo łatwa w pielęgnacji i preferuje jasne, rozproszone światło. Regularne podlewanie i utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza pomagają w utrzymaniu jej w dobrej kondycji.


Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę

Osłonka może się różnić od tej na zdjęciu.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Skład:

Anturium
Osłonka

Opinie zobacz więcej

Piękna roślina, dobrze zadbana. Doniczka inna niż na zdjęciu, ale bardzo ładna.
29.03.2024.r. Wiktoria

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje