Solidna marka

Wtorek, 24.10.2017 Imieniny: Rafała i Marcina

Czym jest Program Partnerski?

Jeżeli jesteś właścicielem własnej strony internetowej, masz szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez uczestnictwo w Programie Partnerskim Poczty Kwiatowej. Wystarczy, że zamieścisz baner lub link Poczty Kwiatowej na swojej stronie internetowej.

Każda osoba, która złoży zamówienie za pośrednictwem strony, na której umieściłeś nasz link lub baner, zarabia dla Ciebie kwotę prowizyjną w wysokości 7% od wartości zrealizowanego zamówienia.

 Jak zostać partnerem?

1. W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego zaloguj się na naszej stronie, przejdź do Twojego konta i wybierz opcję Program Partnerski.

2. Wprowadź adres swojej strony internetowej, a następnie kliknij etykietę “Dodaj stronę”. W tym miejscu możesz dodać dowolną liczbę stron, których jesteś właścicielem - nie ma konieczności zakładania dodatkowego konta dla każdej posiadanej przez Ciebie strony. Po przeczytaniu regulaminu konieczna jest jego akceptacja. Wówczas można wysłać zgłoszenie.

3. Po aktywacji konta przez Pocztę Kwiatową otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji Programu Partnerskiego.

 

Prowizje

Uzyskana prowizja jest sumą prowizji z Twoich wszystkich domen zarejestrowanych w Programie Partnerskim.

Rejestrujemy w statystykach każde wyświetlenie, kliknięcie oraz złożenie i opłacenie zamówienia za pośrednictwem reklamy na Twojej stronie. Od każdego zamówienia, które zostanie opłacone, naliczamy prowizję. Jeżeli zamówienie zostanie wycofane, prowizja którą otrzymałeś/aś zostanie cofnięta.

 

Opinie i sugestie

Chętnie poznamy Twoją opinię dotyczącą programu Partnerskiego oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z zasadami jego działania. Napisz do nas, jeżeli tylko zechcesz się podzielić opinią. Staramy się, aby na bieżąco ulepszać dostępne funkcje na naszej stronie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu partnerskiego, skontaktuj się z Biurem Obsługi:

telefon: 22 828 95 95
fax.: 22 828 95 96
e-mail: info@pocztakwiatowa.pl
skype: PocztaKwiatowa