Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zaproszenie do teatru zasługuje na dystyngowaną oprawę. Sztuka wręczania podarunków ukochanej osobie sugeruje nadto, by dodać do niego coś, co sprawi, że piękny podarunek stanie się szykownym gestem. Poczta Kwiatowa® proponuje, by przybrać kulturę wysoką w suknię z eleganckich, 9 czerwonych róż i w tej oprawie zapewnić uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Voucher na spektakle teatralne i koncerty o wartości 100 PLN można zrealizować na portalu eWejściówki.pl, na którym dostępne są bilety na wydarzenia do ponad 200 teatrów, filharmonii, muzeów, galerii, domów kultury, klubów muzycznych w największych miastach w Polsce: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Łódź, Kielce, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Trójmiasto. Oferta obejmuje najważniejsze instytucje kultury w kraju, między innymi: Teatr Narodowy, Teatr Capitol, Teatr Studio Buffo, Och-Teatr, Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatr Ludowy w Krakowie, Teatr KTO, Klub Komediowy, Muzeum życia w PRLu, Muzeum Chopina oraz wiele innych.

Bukiet róż oraz voucher do teatru to duet, który idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny, żony, mamy, a także dla każdego miłośnika wysublimowanej rozrywki.

Jak zrealizować voucher?
1. Kup Voucher na stronie Poczta Kwiatowa.
2. Wejdź na stronę eWejściówki.pl.
3. Wybierz wydarzenie i kliknij „Kup bilet".
4. W sekcji „Zapłać" wybierz opcję "Masz Kod rabatowy" i wpisz kod z Vouchera.
5. Różnicę możesz dopłacić przez płatności internetowe na stronie ewejsciowki.pl .
6. Bilet otrzymasz drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przy zakupie biletu.
7. Regulamin realizacji vouchera znajduje się tutaj: https://ewejsciowki.pl/staticpages/regulamin

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:

9 czerwonych róż
Długość róż: 50 cm
Voucher na spektakle teatralne i koncerty

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje