Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Nadchodzący Dzień Wszystkich Świętych jest dniem pamięci o bliskich, których już z nami nie ma. Symbolem pamięci o zmarłych jest zapalony znicz. To właśnie dlatego w tym dniu każdy z nas chciałby zapalić światełko wieczności na grobie bliskiej mu osoby.
Poczta Kwiatowa ® przygotowała komplet 12 zniczy wykonanych z barwionego szkła, które zamówisz już dziś z dostawą do domu. Znajdujące się w zestawie znicze posiadają wymienne wkłady, które po wypaleniu z łatwością zastąpisz nowymi.
Na komplet składa się:
- 6 małych zniczy (3 białe + 3 czerwone) o długości 12 cm i czasie palenia wkładu około 10 godzin;
- 6 dużych zniczy ( 2 białe + 2 czerwone + 2 żółte) o długości 15 cm i czasie palenia wkładu około 15 godzin.

Jest to komplet zniczy tradycyjnych, które ładnie ozdobią każdy nagrobek. Szkło nie roztopi się pod wpływem ciepła płomienia, dlatego możesz mieć pewność, że będzie to bezpieczny wybór.
Zamów zestaw zniczy Poczty Kwiatowej ® z dostawą do domu już dziś i uniknij wychodzenia do sklepu. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:
6 małych zniczy (3 białe + 3 czerwone)
6 dużych zniczy ( 2 białe + 2 czerwone + 2 żółte)

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje