Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kwiaty to nie bez powodu najczęściej ofiarowywany upominek na świecie. Pięknym bukietem możesz powiedzieć tak wiele, przeprosić, poprosić, podziękować, pocieszyć, wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby lub wyznać uczucia. Bukiet kwiatów to idealny prezent dla każdą okazję, uroczystości oficjalne, religijne, rodzinne i zupełnie nieformalne spotkania przyjaciół. Nie każda osoba zna się na doborze kwiatów, nie każdy lubi i ma ochotę przeglądać, decydować i wybierać spośród bogatej oferty kwiaciarni, czasami najlepiej zdać się na profesjonalistów. Kwiatogram® florysty to bukiet niezwykły, to niespodzianka finezyjnie wykonana przez najwyższej klasy, doświadczonego florystę ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych kwiatów, które... będą zaskoczeniem.

Bukiet na zdjęciu jest przykładowy, ten doręczony może różnić się kolorystyką, kompozycją, a także rodzajem kwiatów. Pewna jest jedynie najwyższa jakość. Kwiaty są zapakowane w pudło oraz odpowiednio zabezpieczone, dlatego trafią do adresata w stanie idealnym.

Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę

Dostępność: Cały rok

Skład: kwiaty
przybranie

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje