Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Bukiet pastelowy z winem bezalkoholowym Bon Voyage! to połączenie subtelnej elegancji kwiatów i radości niebiańskiego różowego wina bezalkoholowego Bon Voyage.

Poczta Kwiatowa® stworzyła niezwykłą kompozycję - Bukiet Pastelowy - świeże goździki, margerytki, róże oraz pasujące przybranie florystyczne, by każdy mógł obdarzyć swych bliskich czymś naprawdę pięknym i wyjątkowym. Kwiaty są odpowiednio zabezpieczone, dlatego trafią do adresata w stanie idealnym.

Różowe wino bezalkoholowe Bon Voyage! To doskonały sposób na urozmaicenie chwil spędzonych z bliskimi. Delikatny smak różowego wina bez alkoholu sprawi, że każdy moment będzie pełen radości i przyjemności.

Zestaw Bukiet pastelowy z winem bezalkoholowym Bon Voyage! to nie tylko połączenie estetyki i smaku - to prawdziwa podróż przez zmysły, która przyniesie ukojenie i radość. To idealny prezent dla każdej osoby, która ceni sobie delikatność kwiatów i wyjątkowy smak wina. Niech ten zestaw rozświetli każdy dzień i dodaj uroku do najpiękniejszych chwil.

Zobacz więcej podobnych produktów tutaj: KWIATY

Dostępność: Cały rok

Skład:
Margaretka
Goździk
Róża
Alstromeria
Gipsówka
Papier dekoracyjny
Różowe wino bezalkoholowe Bon Voyage!

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje