Wyślij prezent do bliskich za granicą

Wyślij prezenty do rodziny lub znajomych za granicą

Czasy, w których żyjemy, umożliwiają nam podróże do najdalszych zakątków świata. Przeprowadzka z kraju do kraju również staje się łatwiejsza. Wielka Brytania, Niemcy czy Holandia to miejsca coraz częściej odwiedzane przez polaków. Gdy nasi bliscy decydują się na taki krok, ciężko jest wspólnie obchodzić ważne dla nas święto – urodziny, rocznicę ślubu, czy Boże Narodzenie.

Kosze upominkowe od Poczty Kwiatowej® skracają odległość między bliskimi. Wysyłając słodki prezent za granicę obdarowujesz ukochanych nie tylko pysznymi, polskimi produktami. To również dowód pamięci o ważnym dniu, wyraz miłości i tęsknoty.

Wśród naszych koszy delikatesowych pojawiają się między innymi zestawy z syropami, czekoladami i truflami, a nawet wyśmienite likiery. Dodatkowym atutem jest możliwość dołączenia dedykowanego bileciku, w którym zawrzesz spersonalizowane życzenia czy gratulacje.

Poza prezentami dedykowanymi na dane państwo istnieje również możliwość złożenia zamówienia na dowolny inny upominek z naszej oferty po wcześniejszym kontakcie z biurem obsługi klienta.

Dostawa prezentu za granicę

Doręczamy prezenty na terenie całej Unii Europejskiej (z wyjątkiem Malty i Cypru). Złóż zamówienie na kosze delikatesowe za granicę i podaruj bliskim najsłodszy prezent, jaki tylko można sobie wyobrazić.