Cyrano - przeżyj największą historię miłosną!

Chcesz iść do kina, ale nie wiesz, który film jest godny uwagi? Koniecznie rozważ pójście na “Cyrano” - seans, który niewątpliwie zasługuje na miano największej historii miłosnej wszech czasów.

Wspaniała muzyka i fascynująca fabuła

Chyba każdy mniejszy lub większy miłośnik kina zgodzi się, że połączenie ciekawej fabuły i doskonale dobranej muzyki to klucz do sukcesu. Te dwa elementy doskonale ze sobą współgrają właśnie w filmie Cyrano, który jest muzycznym dramatem romantycznym z 2021 roku. Został wyreżyserowany przez Joe Wrighta, znanego między innymi z Duma i uprzedzenie, czy też Czarne lustro. Sam scenariusz filmu jest oparty na musicalu Schmidta z 2018 roku o tym samym tytule. Musical był z kolei oparty na sztuce, która swoją premierę miała już w 1897 roku. Sama obsada również powinna zachęcić kinomaniaków do obejrzenia tego niesamowitego dramatu - na ekranie będzie można zobaczyć takich aktorów, jak Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., czy też Ben Mendelsohn. Cyrano miało swoją światową premierę 2 września 2021 roku i jak do tej pory zebrał niemal same pozytywne recenzje od krytyków. Film ten został nawet nominowany do kilku nagród znanych na całym świecie.

O czym jest dramat Cyrano?

Fabuła została stworzona na podstawie historii Cyrano de Bergeraca - nieszczęśliwie zakochanego mężczyzny, któremu brakowało pewności siebie. Status społeczny i wygląd zewnętrzny głównego bohatera znacząco utrudniają mu znalezienie miłości, a Cyrano ma tego świadomość. Jest przekonany o własnej powierzchowności, dlatego nie chce wyznać swojej wybrance uczuć, jakimi ją darzy. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy tęskniący za uczuciami Roxanne Cyrano dowiaduje się, że ta zakochała się w innym mężczyźnie. Jak się jednak okazuje, piękna Roxanne ani razu nie rozmawiała z Christopherem, który wydaje się być idealnym partnerem dla niej. Prosi więc Cyrano o pomoc. Ten decyduje się porozmawiać z jej wybrankiem, natomiast po chwili dialogu okazuje się, że ten nie potrafi wyrażać uczuć. Główny bohater oferuje wybrankowi Roxanne pewnego rodzaju współpracę. Cyrano ma odpowiadać za pisanie listów do Roxanne i podpowiadanie Christopherowi, co powinien powiedzieć w danej sytuacji, a w zamian może przyglądać się całej sytuacji z boku i stale znajdować się bliżej Roxanne. Jak zakończy się ta historia? Czy Roxanne zakocha się w słowach płynących z ust Christophera, aczkolwiek wypływających prosto z serca Cyrano? Tego dowiecie się już na sali kinowej.

Premiera już wkrótce

Premiera opisanego wcześniej filmu zbliża się wielkimi krokami. Niesamowita historia miłosna, w której głównym bohaterem jest niepewny siebie Cyrano, pojawi się na ekranach już czwartego marca. Seans trwa 124 minuty i jest przepełniony pięknymi zdjęciami, cudowną scenografią, doskonałą muzyką i niesamowitą grą aktorską światowej sławy gwiazd.

Fabuła wydaje Ci się być ciekawa? Z pewnością nie zawiedziesz się na tym niezwykłym, dopracowanym w każdym calu musicalu! Bilety kupisz tutaj.