Najpiękniejsze kompozycje gratulacyjne

Okazji, aby komuś pogratulować jest bardzo wiele - w końcu nawet małe sukcesy są powodem do radości i do świętowania! Jak dobrze wiadomo, wyjątkowe daty wymagają odpowiedniej oprawy kwiatowej. Podpowiadamy więc, z jakimi bukietami złożysz najpiękniejsze gratulacje.

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców

Narodziny dziecka to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Świeżo upieczeni rodzice są przeszczęśliwi, że przebrnęli przez czas ciąży i poród, a wszyscy najbliżsi pragną zobaczyć nowego członka rodziny. Warto jednak pamiętać, że w tym czasie rodzice i dziecko potrzebują spokoju i wsparcia - właśnie dlatego nie należy składać im niezapowiedzianych wizyt, a jedynie umówić się z nimi na konkretny dzień i godzinę oraz zadbać o ich potrzeby. Nikt nie chce przychodzić na pierwsze spotkanie z mamą i maluszkiem z pustymi rękami. W naszej ofercie znajdują się przepiękne propozycje stworzone właśnie z myślą o takich odwiedzinach. Jedną z nich jest kompozycja Witaj na Świecie, która składa się z przepięknego, biało-różowego bukietu umieszczonego w koszu oraz z uroczej przytulanki w trakcie słonika. Mama małej księżniczki z pewnością ucieszy się z bukietów dla mamy i maleństwa - drugi jest tak naprawdę mniejszą wersją tego pierwszego. To uroczy i wzruszający upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy rodziców.

Obrona lub awans? Wybierz najpiękniejszy bukiet gratulacyjny!

Ktoś z Twoich przyjaciół lub członek Twojej rodziny się obronił? A może ważna dla Ciebie osoba otrzymała awans? Obie te sytuacje są bardzo dobrym powodem do świętowania! Aby wyrazić podziw i pokazać radość wynikającą z tego sukcesu, złóż najserdeczniejsze gratulacje z odpowiednią oprawą kwiatową! Bukiet Dyplomata wspaniale się sprawdzi - to kompozycja o niestandardowym kształcie składająca się z cudownych białych lilii i orchidei oraz z różowej eustomy. Całość została dopełniona zielenią dekoracyjną, która nadaje charakteru kompozycji. Inną propozycją jest bukiet Sukces, który - jak sama nazwa wskazuje - został stworzony z myślą o mniejszych i większych powodzeniach w życiu. Róże i eustomy w towarzystwie delikatnej gipsówki i zieleni dekoracyjnej potrafią przekazać więcej niż tysiąc słów.

Przekaż najszczersze gratulacje z kolorowymi kompozycjami

Jeśli poszukujesz kompozycji w nieco bardziej żywych kolorach, to nie martw się - przygotowaliśmy takie propozycje. Co powiesz na nieoczywiste połączenie różowych lilii i klasycznych czerwonych róż? Takie zestawienie wykorzystano w bukiecie Aplauz i wyszło przepięknie! To idealne kwiaty, aby podarować je po udanym wystąpieniu lub po otrzymaniu wyników ważnego egzaminu. Ogromną dumę możesz wyrazić także z koszem Polanka, który zachwyca kolorami, wspaniałym doborem gatunków, różnorodnością oraz rzadko spotykaną formą.

Każdy chciałby, aby jego najbliżsi cieszyli się z drobnych i wielkich sukcesów razem z nim. Powodów do składania gratulacji jest naprawdę cała masa - właśnie dlatego powstały powyższe przepiękne propozycje. Który jest Twoim faworytem?