Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zielona Skrzynka z grawerem to kolejna odsłona prezentu, który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez naszych klientów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ jest to nie tylko prezent z personalizacją. Jest to również zestaw produktów wyjątkowych i jakościowych.
W skład tego eleganckiego zestawu wchodzą pralinki z belgijskiej czekolady, dropsy miętowe oraz irlandzka whisky – Bushmills.


Bushmills 10YO to potrójnie destylowana whisky typu single malt, która dojrzewa w beczkach po Burbonie amerykańskim oraz Sherry Oloroso, przez co najmniej 10 lat. Charakteryzuje się niezwykle łagodnym smakiem i wyraźnym zakończeniem. Można w niej wyczuć miodowo - waniliowe oraz czekoladowe nuty, które są zbalansowane delikatnym, aromatem palonego drewna oraz dojrzałych owoców.


Podaruj Zieloną Skrzynkę z grawerem znajomemu, współpracownikowi lub rodzicom – gwarantujemy, że każdy bardzo się z niej.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony. Poczta Kwiatowa®, Twój pomysł na prezent
Prezent nie zawiera szklanki.

Dostępność: 29.12 - 31.12, 01.01 - 22.12

Skład:
Bushmills Single Malt whisky 0,7l
praliny Hamlet (125g)
dropsy miętowe Cavedish&Harvey (175g)
skrzynka z grawerem

Opinie zobacz więcej

Super skrzynka! Wszystko doszło na czas ładnie zapakowane
17.02.2021.r. Karol

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje