Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Szukasz wygodnej formy zakupów kompletu zniczy na tegoroczne Święto Wszystkich Świętych? Poczta Kwiatowa ® przygotowała zestaw 4 zniczy z dostawą do domu- najlepsze produkty bez wychodzenia z domu.
Proponowany przez nas zestaw składa się z 4 sztuk zniczy: dwa małe oraz dwa duże. Każdy z nich posiada wymienny wkład.
W tym komplecie zniczy znajdziesz się białe oraz czerwone, tradycyjne znicze wykonane ze szkła. Są to klasyczne produkty, które w sposób elegancki ozdobią nagrobek oraz bardzo ładnie wkomponują się w każdą wiązankę. Na komplet składają się:
- 2 małe znicze (biały + czerwony) o długości 12 cm i czasie palenia wkładu około 10 godzin;
- 2 duże znicze (biały + czerwony) o długości 15 cm i czasie palenia wkładu około 15 godzin.

Szkło, z którego wykonane są proponowane przez nas znicze w tym komplecie jest bezpieczne dla otoczenia. Możesz mieć pewność, że pozostawione bez nadzoru nie stopi się i nie będzie stanowiło zagrożenia pożarowego. Szklane znicze są również ekologicznym wyborem.
Już dziś zamów zestaw 4 zniczy szklanych od Poczty Kwiatowej ® z dostawą do domu. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:
2 małe znicze (biały + czerwony)
2 duże znicze (biały + czerwony)

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje