Kwiaty do Stany Zjednoczone Stanów Zjednoczonych

Dostawa kwiatów w USA jest zjawiskiem na porządku dziennym. Dlatego wybierz z oferty Poczty Kwiatowej® i wyślij piękną kompozycję prosto do rąk odbiorcy w Ameryce.

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

Bukiet "Aletheia&...

305,00 zł
Przepiękna aranżacja róż i goździków w głębokiej czerwieni. Wszystko doskonale uzupełnia bujna zieleń dekoracyjna. Takie kwiaty to wyraz prawdziwej i wiecznej miłości.
dostawa już w 4 h

Bukiet Kwitnący

300,00 zł
Przepiękny i kwitnący - tak można opisać ten bukiet. Kompozycja biało-różowo-fioletowych kwiatów ciętych usytuowanych w eleganckim, jasnym koszyczku to propozycja idealna dla Ciebie.
dostawa już w 4 h

Niebieska Kompozycja z...

245,00 zł
Zaproponowana przez nas kompozycja to wiązanka żółtych róż, białych goździków i lilii azjatyckich, która budzi miłe i słoneczne myśli. Taka wiązanka musi głosić dobrą nowinę.
dostawa już w 4 h

12 długich róż

400,00 zł
Róże to jedne z najpiękniejszych i najszlachetniejszych kwiatów. Jeśli szukasz zatem pomysłu na elegancki prezent podaruj komuś ważnemu 12 długich róż.
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa ze...

685,00 zł
Funeral/Spray Arrangement with ribbon
dostawa już w 4 h

Aranżacja Roślinna

295,00 zł
Najprostszym, a jednocześnie bardzo udanym i efektownym sposobem na prezent jest podarowanie bukietu kwiatów. Ciekawym pomysłem są te wręczone w doniczkach lub różnorodnych kompozycjach.
dostawa już w 4 h

Duch Piękna

545,00 zł
Moment, w którym trzeba pożegnać bliską naszemu sercu osobę jest bardzo trudny. Nasza propozycja to aranżacja kwiatowa w jasnych i pastelowych odcieniach różu i czerwieni.
dostawa już w 4 h

Kwiecisty Raj

425,00 zł
Klasyczny bukiet czerwonych róż to najlepsza propozycja na prezent niezależnie od okazji. Gwarantujemy, że wręczenie takich kwiatów wywoła uśmiech na twarzy.
dostawa już w 4 h

To wszystko dla Ciebie

305,00 zł
Przekaż najlepsze życzenia urodzinowe za pomocą bukietu kwiatów! Bukiet intensywnie czerwonych róż i słonecznych stokrotek to zawsze udane połączenie.
dostawa już w 4 h

Słodki Początek

320,00 zł
Przekaż komuś kogo kochasz wyznanie najszczerszej miłości na długie lata. Słodki początek to subtelna wiązanka kwiatów, która zostanie zapamiętana na długie lata.
dostawa już w 4 h

W dziewczynach siła!

315,00 zł
Wiązanka lilii azjatyckich, róż i goździków zachowanych w pastelowych odcieniach z pewnością przypadnie do gustu młodym rodzicom, którzy poczują Twoje wsparcie i troskę.
dostawa już w 4 h

Kosz "Cheers!"

295,00 zł
Jeśli chcesz przekazać komuś najszczersze życzenia to znalazłeś bukiet idealny. Kompozycja żółtych lilii, stokrotek i goździków to wyjątkowo słoneczna wiązanka.

Opinie zobacz więcej

Moja Babcia jest szczęśliwa z tego powodu że otrzymała tak wyjątkowy prezent. Dziękuje za skuteczne dos...
18.08.2017 r. Danuta
bardzo podobało się!
25.01.2017 r. Jan
Bardzo podobało się
25.01.2017 r. Jan
dostarczono
02.12.2016 r. Jan