Kwiaty do Rosja Rosji

Od Petersburgu aż po Magadan - z Pocztą Kwiatową® wyślesz pachnące pozdrowienia do każdego zakątka Rosji! Wybierz kwiaty z oferty rosyjskiej, a my zajmiemy się resztą.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Świąteczne Światełka

295,00 zł
Przedstawiamy jedną z naszych propozycji - czerwoną kompozycję świąteczną. Klasyczne gerbery są tutaj otoczone przez drobniejsze białe kwiaty.
dostawa już w 24 h

Koralowe Love

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję złożoną między innymi z pięknych koralowych róż. W tym bukiecie zostały one uzupełnione przez żółte tulipany.
dostawa już w 24 h

Pani Jesień

280,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy jesienny bukiet w ciepłych kolorach. Wśród intensywnej zieleniny, takiej jak na przykład liście paproci, można znaleźć klasyczne gerbery i róże.
dostawa już w 24 h

Nowości Jesienne

495,00 zł
Można znaleźć tutaj kwiaty w ciepłych kolorach, takie jak róże, gerbery i eustomy. Całość otacza przybranie i liście paproci oraz eukaliptusa.
dostawa już w 24 h

Nowy Rok

295,00 zł
Na srebrnej podstawie ułożono ciemnozielone liście oraz gałązki drzewa iglastego, wśród których ukryto róże i eustomy, ozdobione przez szyszki i bombki.
dostawa już w 24 h

Toast Świąteczny

345,00 zł
Na zdjęciu obok przedstawiamy świąteczną kompozycję w ciepłych kolorach. W tym wyjątkowym bukiecie można znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery.
dostawa już w 24 h

Szczęśliwy Uśmiech

295,00 zł
Co powiesz na tę świąteczną kompozycję w odcieniach czerwieni? Klasyczne róże, gerbery i margaretki są tu otulone przez jasnozielone liście i gałązki tui.
dostawa już w 48 h

Sansevieria

245,00 zł
To popularna sansewieria, która ma zachwycające pionowe liście. Taka roślina będzie dobrze wyglądała zarówno w sypialni, jak i kuchni czy salonie.
dostawa już w 24 h

Orzeźwienie

345,00 zł
W tym optymistycznym zestawieniu znaleźć można między innymi klasyczne róże, a także wyraziste margaretki i kuleczki jarzębiny.
dostawa już w 24 h

Jej Uśmiech

295,00 zł
To zestawienie w różowych kolorach, zawierające w sobie bardzo delikatne róże i eustomy, czule otoczone przez pasujące przybranie.

Opinie zobacz więcej

Zamówiłam kwiaty dla osoby mieszkającej w Austrii, w Wiedniu, i wszystko dobrze zadziałało. Bukiet śwież...
18.06.2022 r. Joanna
Pierwszy raz korzystałam i nie zawiodłam się. Kwiaty dostarczone w wybranym dniu do Włoch. Kwiaty bardz...
25.01.2022 r. Marta
Bukiet doręczone do Bremen w Niemczech. Lokalna kwiaciarnia wywiązała się z usługi. Kwiaty zgodne z opis...
13.10.2021 r. Klaudia
Dostarczona wiązanka była z ładniejszych kwiatów niż na zdjęciu i bardzo stosowna jako pogrzebowa.
07.10.2021 r. Agata