Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Piękną ozdobą wnętrza stała się Yucca - najnowszy kwiat w doniczce z dostawą od Poczty Kwiatowej®.
Jest ona egzotyczną rośliną o zielonych, długich, smukłych liściach oraz szerokich łodygach. Swoim wyglądem przypomina palmę. Wspaniale komponuje się z każdymi kompozycjami kwiatowymi. Z pewnością stanie się wyjątkowym prezentem, który latami będzie cieszył oko.
Juka potrzebuje przede wszystkim dużo światła. Jest bardzo wrażliwa na nadmiar wilgoci, dużo lepiej znosi przejściową suszę niż zalanie. Musi mieć także zapewnione lekkie i przepuszczalne podłoże. Latem jukę podlewa się niezbyt często, zimą tylko wtedy, gdy górna warstwa podłoża wyraźnie przeschnie. Juki potrzebują temperatury pokojowej (22-24°C), zimą mogą mieć chłodniej (15-18°C).

Juka – zielony oczyszczacz powietrza. Roślina ta wchłania i neutralizuje szkodliwe substancje, poprawiając znacząco jakość powietrza. Roślina stanowi nie tylko elegancką ozdobę naszych domów, ale dodatkowo zapewnia czyste, odpowiednio nawilżone powietrze, które w dzisiejszych czasach jest jak na wagę złota.


Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Yucca
Juta

Wstążka

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.