Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Każdy z nas pragnie, by dzień zakochanych był dedykowany naszym połówką. Nie dziwne jest więc, że każdy szczegół ma znaczenie. Chcemy, by właśnie w nich kryły się nasze najskrytsze uczucia i słowa, które tak ciężko wypowiedzieć. Szukamy zatem tylko samych wyjątkowości, które będą w stanie wyrazić duszę i serce. Poczta Kwiatowa®przygotowała nowe róże w pudełku, które mogą w tym pomóc. Tym razem jest to flower box na Walentynki. Został stworzony z najpiękniejszych, czerwonych róż, które fenomenalnie komponują się z eleganckim, czarnym pudełkiem. One zamykają w sobie nie tylko klasę, ale i nieuchwytne spojrzenia, gorące uczucia i te dwa słowa. Są to, jednym słowem, idealne kwiaty na Walentynki.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.


Zamów flowerbox z dostawą na 12/02 lub 13/02 i miej pewność, że Twoja niespodzianka dotrze na czas! Bądź krok przed wszystkimi! ?

RozmiarMały
Średnica11 cm
Ilość różok. 7-9

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Dostępność: Cały rok

Skład: czerwone róże
drewniany napis Love
czarne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Na Dzień Kobiet MEGA! Moje koleżanki z pracy zachwycone!
06.03.2019.r. Julian
Nie tylko na Walentynki ;) u mnie sprawdził się idealnie na rocznicę! Polecam, dziewczyna zachwycona!
06.03.2019.r. Błażej
Czasowa dostawa w wyznaczone miejsce i kwiaty, które zrobiły wrażenie. Nic tylko polecać! Jakub
06.03.2019.r. Jakub
Mały ale piękny <3 napis super się komponuje z różami. JA jestem pod wrażeniem :D
06.03.2019.r. Kamila

4 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje