Doręczamy w Walentynki

14 lutego jest dniem, którego nie sposób nie świętować! To najlepsza okazja, by wyrazić uczucia i obdarować ukochaną romantycznym upominkiem. Postaw na Pocztę Kwiatową®, której działania toczą się w trybie takim, jak dotychczas. Doręczamy kwiaty i prezenty na terenie całej Polski przy zachowaniu wysokiej jakości usług i bezpieczeństwa, tak byś mógł obdarować ukochaną prezentem nie obawiając się o jej bezpieczeństwo.

 

Walentynki 2021

Tegoroczne święto zakochanych jest inne od pozostałych. Nie jest to jednak równoznaczne z rezygnacją spędzenia go z ukochaną, nawet w symboliczny sposób! Wybierając Pocztę Kwiatową® możesz okazać uczucia, wyrazić swoją miłość i podkreślić wartość drugiej połówki pomimo czasów pandemii.

 

Bezpieczna dostawa w Walentynki

Bezpieczeństwo to priorytet naszych czasów. Mając tę świadomość Poczta Kwiatowa® przestrzega zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia podczas całego procesu wykonywania i dostawy prezentów. Zamawiając zatem bukiety kwiatowe na Walentynki możesz mieć pewność, że wszelkie procedury zostaną zachowane oraz że kwiaty zostaną dostarczone na czas.

 
 
 

Preznety na Walentynki

Prezenty na walentynki proponowane przez Pocztę Kwiatową® to starannie wyselekcjonowane produkty. Znajdziesz tu zarówno romantyczne kosze prezentowe pełne miłości, a także klasyczne i niezwykłe zmysłowe bukiety z czerwonych róż. Nie zabraknie również biżuterii czy czekoladek, które umilą dzień każdej zakochanej osobie.

 
Zamów teraz
 

Zamów prezent z dostawą na 12/02 lub 13/02 i miej pewność, że Twoja niespodzianka dotrze na czas!
Bądź krok przed wszystkimi!
Zamawiając prezent z bukietem możliwa dostawa w niedziele 14/02!
Oto przykładowe kosze prezentowe i kwiaty na walentynki:

Więcej prezentów ze zdjęciem
 

Wyślij świeże kwiaty lub wyjątkowy prezent na Walentynki. Zadbamy o bezpieczeństwo podczas ich wykonywania jak i dostawy.