Walentynki - Poczta Kwiatowa®

"Oczywiście moja róża wydawałaby się zwykłemu przechodniowi podobna do was. Lecz dla mnie ona jedna ma większe znaczenie niż wy wszystkie razem, ponieważ ją właśnie podlewałem. Ponieważ ją przykrywałem kloszem. Ponieważ ją właśnie osłaniałem. Ponieważ właśnie dla jej bezpieczeństwa zabijałem gąsienice (z wyjątkiem dwóch czy trzech, z których chciałem mieć motyle). Ponieważ słuchałem jej skarg, jej wychwalań się, a czasem jej milczenia. Ponieważ... jest moją różą".

- Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę"

 
 

Klasycznie: róże na Walentynki

Czerwone róże jest warto podarować osobie, do której żywimy głębokie uczucia, są idealną alternatywą powiedzenia słowa "Kocham". Białe róże najczęściej są wybierane jako kwiaty przeprosinowe albo ślubne, gdyż symbolizują niewinność i czystość. Kolorem pomarańczowym możemy wyrazić swój entuzjam i gratulacje, zółty zaś jest symbolem przyjaźni i radośći.

Co mówią Twoje róże?

 
czerwony - pasja
żółty - przyjaźń
różowy - nieśmiałość
biały - niewinność
czerwony - pasja

Nowocześnie:Flowerbox na Walentynki

Kwiaty w pudełku (flowerbox) to nowoczesne, minimalistyczne aranżacje będące ostatnim krzykiem mody w świecie.

Zobacz pudełka do kwiatów

 
gładka czerń
czysta biel
nasycony granat
dymny popielaty
modny róż
krzykliwy czerwony
delikatny błętitny
brązowo-złoty
gładka czerń
 
 
 
 

Tak ułożoną kompozycję świeżych kwiatów w pudełku dostarczymy w Twoim imieniu do dowolnego miejsca w Polsce. W ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdują się dwa podstawowe kolory pudełek, w których skomponowane mogą zostać róże czerwone, białe, różowe i żółte. Wybierz swój flower box, zamów i pozwól, by kwiatowi eksperci zajęli się resztą.

 

Kwiaty w pudełku to modny produkt od niedawna dostępny na polskim rynku, za granicą znany jako tak zwany flowerbox lub flower box. Kwiatowi eksperci marki Poczta Kwiatowa® proponują rodzimą wariancję kwiatów w pudełku – Delimaro™ – w ramach nowej kolekcji florystycznej: diamond collection.

Róże w pudełku zostały zaprojektowane w Dubaju i osiągnęły tam ogromny sukces: sprawdziły się jako podarunki biznesowe, prezenty dla VIPów, ekskluzywne dekoracje oraz jako nowoczesne aranżacje wręczane na prestiżowych galach, wielki sukces osiągnęły także w Rosji. Następnie kompozycje kwiatów w pudełku szybko podbiły Europę. Również w naszym kraju kwiatami w pudełkach zachwyciły się osoby ze sfer celebrytów, mediów, styliści i dekoratorzy. Z Pocztą Kwiatową® możesz wysłać klasyczne, czerwone róże w pudełku - nasz podstawowy flower box lub inne warianty w różnych kolorach kwiatów oraz pudełek.