Choinki z dostawą

Poczta Kwiatowa® powiększa swoją świąteczną ofertę o jeszcze jeden bardzo ważny element. Teraz na jej stronie można znaleźć żywe choinki z dostawa do domu!

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 3 h
(4)

Udekorowana żywa choinka

599,00 zł
Chcesz podarować rodzinie świąteczne drzewko i symbolicznie ubrać je razem z najbliższymi? Gdy jesteś daleko, Poczta Kwiatowa ma sposób na połączenie Cię z ukochanymi ludźmi. Choinka przystrojona w lampki sprawi, że w te Święta, mimo odległości,...
dostawa już w 3 h
(5)

Mini choinka

179,00 zł
Przystrajanie choinki na święta Bożego Narodzenia to tradycja, która sięga jeszcze czasów przedchrześcijańskich. Zwyczaj ten trwa do dziś, nikt nie wyobraża sobie Gwiazdki bez tego najcharakterystyczniejszego drzewka. W naszej ofercie mamy pięknie przy...

Choinka z dekoracją


Święta Bożego Narodzenia są jednym z najbardziej symbolicznych okresów w całym roku. Podczas nich największą dbałość przeznacza się na porządki, przygotowanie, gotowanie i zachowanie tradycji. Te ostanie związane są z różnymi elementami, bez których nie wyobraża się świętowania. Jednym z nich jest choinka z dekoracją. Będąca jednym z najważniejszych symboli świat Bożego Narodzenia jest pięknym symbolem zwiastującym światło i nadzieję i nowe życie.


Choinka z dostawą


Poczta Kwiatowa® corocznie dokłada wszelkich starań, by ten czas świąt był rzeczywiście wyjątkowym wydarzeniem. Dbając o każdy tradycyjny element Bożego Narodzenia wprowadziła do swojej oferty choinkę z dostawą. Teraz już każdy może poczuć magię świąt.

Opinie zobacz więcej

Dziękuję! Piękna choineczka :) ozdabia mi biurko
05.12.2022 r. Tosia
Szukałem choinki z dostawa do domu an ostatnią chwile i na szczęście Poczta Kwiatowa nie zawiodła! Była ...
20.11.2019 r. Jakub
Dostała w pracy i na całe święta choinka stała, pięknie wyglądała i pachniała. Polecam i zamawiam w tym ...
20.11.2019 r. Sandra
Jestem zachwycona. Tworzycie przepiękne bukiety! Dziękuję!
30.05.2018 r. Beata