Prezenty ze zdjęciem

Oryginalne prezenty charakteryzują się elegancją, smakiem i znaczeniem. Tworzone z starannością są wyrazem miłości, wdzięczności czy radości. Z wyjątkowymi dodatkami stają się personalizowanymi upominkami prosto od serca.

 
 

Zdjęcia w ramce

Dodatkiem nadającym osobisty charakter każdemu prezentowi są zdjęcia w eleganckich ramkach. Dostępne w dwóch rozmiarach: większym i mniejszym uzupełniają je o indywidualny element skrywający ogromne znaczenie.

 
duże (20 cm x 15 cm)
małe (10 cm x 15 cm)
duże (20 cm x 15 cm)

Jak zamówić zdjęcie z ramką?

Stworzyć personalizowany upominek nie jest trudno! Wystarczy wybrać rozmiar zdjęcia i dodać go do zamówionego prezentu. Po złożonym zamówieniu otrzymasz maila z dalszymi instrukcjami! Tak niewiele potrzeba, by powstał oryginalny prezent ze zdjęciem!

 
krok pierwszy - dodaj upominek
krok drugi - wgraj własne zdjęcie
krok pierwszy - dodaj upominek
 
Zamów teraz
 

Stwórz personalizowany upominek dołączając własne zdjęcie. Pamiętaj, że zostanie dołączone w eleganckiej ramce! Spraw, aby twój prezent nabrał indywidualnego charakteru.
Oto przykładowe skrzynki i kosze prezentowe z zdjęciem w ramce:

Więcej prezentów ze zdjęciem

Prezenty ze zdjęciem oraz personalizowane upominki marki Poczta Kwiatowa® oferują wysokiej jakości podarunki, upominki z wyjątkowym dodatkiem o charakterze osobistym. Naszą specjalizacją jest doręczanie w krótkim czasie oryginalnych prezentów na terenie całego kraju oraz świata.