Prezenty dla dziecka

Przywitaj maluszka w niezwykły sposób! Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom wspaniałym gestem! Podkreślaj ważne wydarzenia w życiu wyjątkowymi prezentami dla dziecka! Narodziny dziecka, roczek, komunia, a może baby shower? Na każdą z tych okazji przygotowaliśmy coś specjalnego: od bukietów z maskotką, po torty z pieluszek i multifunkcje tablice sensoryczne.

 

Flowerbox z maskotką

Propozycja łącząca w sobie delikatność,elegancję,piękno i urokliwość to wszystko, co charakteryzuje
Flowerbox z maskotką.
Jest kompozycją nadającą się zarówno na przywitanie dzieciątka na świecie jak i na świętowanie ważnych wydarzeń w jego życiu jakimi są chrzest, urodziny czy komunia święta. Stworzona z niebywała starannością przynosi radość i wzruszenie rodzicom jak i samemu dziecku!

 

Tort z pieluszek

Prezentem, stworzonym z myślą o nowych rodzicach i dzieciątku, można nazwać Tort z pieluszek. Składający się z atrybutów niemowlęctwa, pieluszek, jest wyjątkowym gestem, który nie tylko sprawia radość w danej chwili, ale który można wykorzystać w przyszłości. Prezent zarówno ciekawy jak i praktyczny!

 
 
 

Tablica manipulacyjna

Prezent na pierwsze lata życia dziecka musi wyróżniać stroną zarówno edukacyjną jak i estetyczną. Te cechy posiada nowy produkt Poczty Kwiatowej® - sensoryczne tablice manipulacyjne. Co to takiego? Tablica manipulacyjna to drewniana zabawka dla dzieci - tablica pełna elementów edukacyjnych, które skupiają uwagę dziecka. Wykonana z materiałów wysokiej jakości jest niezwykłym prezentem dla maluchów. Zabawka ręcznie robiona , zaprojektowana by bawić, uczyć i rozwijać zmysły!

 
 

Kompozycja kwiatów

Co bardziej niż kwiaty podkreśla piękno i wyjątkowość chwili? Nie dziwne, że podczas tak cudownego wydarzenia jak narodziny dziecka sięga się po nie, by i przywitać i pogratulować. Pełne wdzięku i delikatności są symbolem nowego życia, nadziei i radości, czyli wszystkiego co życzy się świeżo upieczonym rodzicom i maluszkowi.

 

Książeczki sensoryczne

Ręcznie robione prezenty dla dzieci mają w sobie coś jeszcze bardziej wyjątkowego. To nie tylko etstetyczna i ciekawa propozycja, ale upominek wykonany z należytą starannościa i sercem. Łączy w sobie i radość i edukacje.
Dzięki niej dziecko może się rozwijać poznając różne tajniki świata przy tym świetnie się bawiąc!
Książeczki sensoryczne będą wspaniałym prezentem na każdą okazję dla najmłodszych i dla ich rodziców!

 
 
 

Balony z helem

Niektóre prezenty stają się symbolem chwili. Przez swój wdzięk i wyjątkowość uświetniają ja nadając jej jeszcze większego znaczenia.
Taką kompozycją są Balony z helem.
Pomimo swojej powszechności wywołują uśmiech na twarzy czy nawet wzruszenie. Są idealne na małe i duże okazje.
Produkt dostępny już wkrótce!

 

 

 

Zamów teraz

 

Sprawiaj radość najmłodzym! Postaw na wyjątkowe prezenty dla dziecka!
Komponuj je razem z kwiatami:

Prezenty dla dziecka Poczty Kwiatowej® oferują wysokiej jakości podarunki, upominki i inne prezenty o charakterze personalnym. Naszą specjalizacją jest doręczanie w krótkim czasie prezentów dla dziecka na terenie całego kraju.