Solidna marka

Niedziela, 30.04.2017 Imieniny: Mariana i Katarzyny

Urodziny i Imieniny

Urodziny i Imieniny

Urodzinowe kwiaty od Poczty Kwiatowej® sprawią, że każdy jubileusz będzie wyjątkowy! Zamów bukiet świeżych kwiatów, dołącz bilecik i wyślij najpiękniejsze "Sto lat!" bliskiej osobie.
loading

Jak powinien wyglądać dzień urodzin? To szczególny czas, gdy okazujemy jubilatowi swoją sympatię i szacunek. Czas, gdy pełnymi ciepła słowami wyrażamy to, czego życzymy mu każdego dnia. Prezenty, toasty, niespodzianki - staramy się, aby te chwile były naprawdę wyjątkowe i na długo pozostały w pamięci jubilata. Tradycją jest również obdarowywanie kwiatami - pachnący, kolorowy bukiet to obowiązkowy gość na każdym urodzinowym przyjęciu. Zwłaszcza niespodziewany!

Życzenia z daleka
Jeżeli nie możesz celebrować urodzin bliskiej osoby razem z nią, Poczta Kwiatowa® doręczy w Twoim imieniu kwiaty wraz z najlepszymi życzeniami. Eleganckie róże, barwne i radosne kwiaty mieszane, a może nowoczesna aranżacja florystyczna? W zależności od tego, jakie relacje łączą Cię z jubilatem, najlepsi floryści w kraju doradzą rodzaj kwiatów i wykonają kompozycję specjalnie dla Ciebie."

Opinie klientów

Polecam kwiaty doszły na czas napis na bileciku był taki jak powinien. Niespodzianka się udała siostra b...

21.04.2017 r. Magdalena