Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 3 h

Opis

Opis

Śmierć. To niezwykle ciężkie doświadczenie. Jest wtedy tyle słów, które chcemy wypowiedzieć, tyle gestów, które chcemy wykonać, a jednak w danym momencie to wszystko jest tak nieosiagalne. Bo jak ubrać w słowa taką tragedię, jaką jest utrata bliskiej osoby? Co możnaby zrobić, by miało to w tej chwili jakiekolwiek znaczenie? Poczta Kwiatowa® podjęła próbę odpowiedzi na te pytania prezentując Kompozycję Pocieszenie. Została stworzona, by móc przekazać choć namiastce te wszystkie nienazwane słowa, najszczersze kondolencje, uczucia, szacunek a przede wszystkim pamięć o zmarłym. Te żółte róże w połączeniu rafii i zieleni dekoracyjnej tworzą kompozycję odpowiednia na tak ciężką chwilę.

Poczta Kwiatowa® przewiduje dostarczenie kwiatów do domu zmarłego, do kościoła lub na cmentarz na daną porę w zależności od Twojej woli.

W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dostępność: Cały rok

Skład:

żółte róże, ruskus, rafia, zieleń dekoracyjna

Opinie zobacz więcej

Korzystam z usług tej poczty nie pierwszy raz i napewno jeszcze skorzystam.
12.10.2017.r. Wiktor
Bukiet dostarczony na czas, a to było dla mnie najważniejsze.
18.04.2017.r. Karol
Kwiaty świeże, przepiękna kompozycja. Na żywo ładniejsze niż na zdjęciu. Przesyłka dostarczona co do mi...
27.08.2016.r. Wioleta

Strony 5 do 7 z 7

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje