Udekoruj dom kwiatami

Stwórz własny prezent! Skomponuj bukiet kwiatów od podstaw, tak jak chcesz. Wybierz konkretną datę i godzinę dostawy, dobierz świeże kwiaty i nawet zdecyduj o ich ułożeniu! Spraw radość bliskim wysyłając wyjątkowy prezent prosto od serca.

Świeżo ścinane od lokalnych dostawców

Każdy ze składników bukietu pochodzi od sprawdzonych dostawców. Można więc mieć pewność, że własnoręcznie stworzona kompozycja będzie pełna świeżych i pięknych kwiatów

Pakowane w karton Kwiatogram + odżywka

Wyjątkowy bukiet zostanie spakowany w specjalnie stworzony karton Kwiatogram. Zapewni on bezpieczną dostawę kwiatów i uchroni je przed ewentualnymi uszczerbkami. Dodatkowo do bukietu zostanie dołączona odżywka do kwiatów ciętych pozwalająca jeszcze dłużej cieszyć się świeżymi i pachnącymi kwiatami.

Bezpieczny kurier

Spakowany bukiet będzie dostarczony o wyznaczonej porze i do wskazanego miejsca przez zaufanych kurierów. Będą przy tym zachowane wszelkie środki ostrożności jakimi są higiena osobista, założone rękawiczki i maseczki oraz bezpieczna odległość.

Piękne kwiaty w domu

Własnoręcznie skomponowany bukiet kwiatów to jednen z najbardziej wyjątkowych i pięknych gestów jakimi możemy obdarować siebie i bliskich. Jest prezentem o osobistym charakterze, pełnym naszych myśli, słów i intencji.

Świeże kwiaty

Zaskocz bliskich wyjątkowym gestem! Skomponuj własny prezent wybierając najlepsze składniki. Oto propozycje, z których stworzysz piękny bukietów kwiatów do domu:

Róże
Kwiaty o intesywnych barwach i zapachach. Symbolizują nie tylko miłość i pożadanie, ale i lojalność czy przyjaźń.
od 89,00 złZamów
Goździki
Kwiaty charakteryzujące się delikatnością i pastelowymi kolorami. Będą idealnym wyborem na każdą okazję.
od 77,00 złZamów
Tulipany
Kwiaty delikatne o szerokiej gamie barw. Są jednym z najpiękniejszych symboli wiosny przynoszących radość.
73,15 zł od 77,00 złZamów