Kwiaciarnia Żychlin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żychlin

Poczta Kwiatowa ® - Żychlin - Jak zapewnić ukochaną osobę o swoim uczuciu? Wystarczy kupić bukiet od Poczta Kwiatowa ®, a słowa już będą zbyteczne. Misternie ułożone kwiaty i oryginalne dodatki to wyjątkowy prezent.

Żychlin jest położony na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad rzeką Słudwią. W rejestr zabytków wpisane zostały: zespół kościoła parafialnego Piotra i Pawła z murowanym kościołem z 1782 roku, plebanią i dzwonnicą z XIX wieku, a także zespół Cukrowni "Walentynów" z 1853 roku oraz kilka mieszczańskich kamieniczek znajdujących się przy dawnym rynku z pierwszej połowy XIX wieku.

Lawenda jest rośliną znaną już w starożytnej Grecji i Rzymie. Ze względu na swój cudowny aromat była nieodłącznym elementem pielęgnacji, dodawano ją do kąpieli. Stąd też pochodzi jest nazwa. Obecnie korzystamy z olejków lawendowych.które aromatyzują naszą kąpiel. Lawenda ma także właściwości odstraszające owady. Kiedyś w Basenie Morza Śródziemnego posypywano tę rośliną podłogi. Obecnie popularne są woreczki, wypełnione jej kwiatami, które kładziemy do szaf, bieliźniarek itp.

Poczta Kwiatowa ® - Żychlin - Czerwone kwiaty podkreślą moc uczuć i Twój romantyzm. Zaskocz ukochaną Różami, bądź innymi ulubionymi kompozycjami.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: