Kwiaciarnia Żnin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żnin

Poczta Kwiatowa ® - Żnin - Ma swoje partnerskie kwiaciarnie także w Żninie. Poczta Kwiatowa ® to sieć, która współpracuje tylko z najlepszymi florystami, którzy wiedzą, jakie trendy obecnie panują.

Żnin położone jest nad jeziorami: Żnińskim Dużym i Żnińskim Małym. Najstarsza wzmianka o Żninie pochodzi z 1284 roku, natomiast prawa miejskie przyznano mu w 1263 roku. Nazwa miasta pochodzi od staropolskiego słowa "żnieja", co świadczy o rolniczym charakterze miejscowości. Różne źródła podają inne znaczenie tego wyrazu, są to: żniwiarz, żniwa, bądź też kobieta tnąca zboże.

Malwy to piękne kwiaty, które pasują do rustykalnego stylu. Możemy je spotkać w wielu kolorach, o kwiatach półpełnych i pełnych. Przy zakupie warto zastanowić się, czy chcemy roślinę wysoką, niską. czy jednoroczną, czy dwuletnią. Największą popularnością cieszy się Malwa różowa i jej mieszańce. Pięknie ozdobią nasz ogród m.in. prawie czarna “Nigra’ i żółto-czerwona ‘Sunshine’. Malwa biała ‘Chater's White’ doda subtelności. Z kolei ‘Chater’s Red’ i purpurowa ‘Double Purple’ podkreślą charakter każdego ogrodu.

Poczta Kwiatowa ® - Żnin- Jak najlepiej okazać uczucia? Wysłać piękne bukiety za pośrednictwem naszej kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: