Kwiaciarnia Żary

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żary

Poczta Kwiatowa ® - Żary- Kwiaty są ponadczasowym prezentem, który pasuje do wszystkich okazji. Dlatego Poczta Kwiatowa ® w swojej ofercie ma specjalne przygotowane kompozycje na Walentynki, Dzień Matki i wiele innych.

Powiat Żarski położony jest w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego na Wysoczyźnie Żarskiej. Teren powiatu należy do najbardziej zalesionych w województwie. Kompleksy leśne zajmują ponad połowę powierzchni powiatu.

Województwo Lubuskie połączyliśmy z Goździkiem, dlatego w tym wpisie zajmiemy się jego odmianami. Grupa roślin, które nazywamy Goździkami obejmuje ok. 300 odmiennych gatunków, wywodzących się z Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. W Polsce występuje obecnie 11 z nich. Do rodzimych odmian należy Goździk brodaty, kropkowany i okazały, a do sprowadzanych alpejski, ogrodowy i wonny. Cechą wspólną i charakterystyczną jest ich kształt: drobnych płatków, zwężających się ku wnętrzu kielicha, a na brzegach mniej lub bardziej postrzępionych. Rośliny te różnią się od siebie kolorystyką, wysokością łodygii i rozłożystością. Mnogość ich barw sprawia, że każdy może znaleźć w nich swój ulubiony.

Poczta Kwiatowa ® - Żary- Dostawę kwiatów oferujemy w mniej niż 4 godziny! Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście gwarantuje, że dostarczone kwiaty będą zawsze na czas.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: