Kwiaciarnia Zamość

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zamość

Poczta Kwiatowa ® - Zamość. Jeśli chcesz obdarować swoich bliskich bukietem pięknych kwiatów, zajrzyj do kwiaciarni w Zamościu oznaczonych logiem Poczty Kwiatowej ®. Współpracujemy z najzdolniejszymi florystami, którzy stworzą wyjątkową kompozycję, która na pewno ucieszy odbiorcę.

Zamość położony jest na południu województwa lubelskiego. Nazywa się także "perłą renesansu". W Zamościu znajduje się najstarsza polska apteka z 1616 r., która działa do dziś. Dawniej apteki były pełne ziół, specyfików, które w swoim składzie miały także kwiaty. Powrót do naturalnych metod można zaobserwować w dzisiejszym świecie. Dlatego w naszym wpisie przypomnimy właściwości lecznicze Irysa, inaczej nazywanego Kosaćcem. Do celów leczniczych służyć może kosaciec florentyński o kwiatach żółtych, kosaciec blady o kwiatach niebieskich i kosaciec germański o kwiatach fioletowych. Wartościowe są ich kłącza, które wykopuje się wiosną lub jesienią. Umyte, kroi się w plasterki i suszy w otwartym piekarniku w 60-80 stopni C. Ważne jest, aby przechowywać w szczelnym opakowaniu. Liście i kwiaty, które zbiera się w czasie kwitnienia również można zasuszyć. Korzeń oraz liście działają odkażająco, wykrztuśnie, moczopędnie. Kwiaty natomiast mają właściwości napotnie, osłaniające oraz przeciwkaszlowe.

Wysyłaj kwiaty z Pocztą Kwiatową ® do bliskich w kraju i zagranicą. Przebywając w mieście Zamość warto zapoznać się z ofertą Poczty Kwiatowej. Zdaniem większości mieszkańców to najlepsza kwiaciarnia w mieście. Oferuje tylko świeże, piękne kwiaty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: