Kwiaciarnia Zambrów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zambrów

Poczta Kwiatowa ® - Zambrów - Kwiaty wybierane przez naszych florystów są zawsze świeże i piękne. Poczta Kwiatowa ® to ekspert, który od lat jest pośrednikiem przekazywania uczuć.

Zambrów to miejscowość, która leży w województwie podlaskim, nad rzeką Jabłonką. W odległości 3,5 kilometra od Zambrowa znajduje się piękny, duży las na którego terenie utworzono rezerwat przyrody. Nazwa miejscowości pochodzi od słowa „ząbr”, który w staropolskim języku oznaczał miejsce, w którym żyją żubry.

Cyperus, Cibora i w końcu Papirus, to określenia jednej z tropikalnych roślin z rodziny turzycowatych. W naturze roślinie we wszelkich podmokłych terenach. Zazwyczaj tworzy duże i gęste łany. Papirus jest zazwyczaj kojarzony z materiałem, na którym pisano w starożytnym Egipcie. Papirusu stosowano również jako materiał używany do budowy łodzi oraz tratw. Obecnie wyrabia się z niej maty i tzw. plecionki. W niektórych regionach roślina ta wykorzystywana jest w kuchni. W naszym klimacie najczęściej służy jednak jako ozdoba nowoczesnych wnętrz.

Poczta Kwiatowa ® - Zambrów - Zamów kwiaty i pokaż, że pamiętasz o najbliższych. Poczta Kwiatowa ® wie, że odległość nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o uczucia i emocje między ludźmi.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: