Kwiaciarnia Zakopane

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zakopane

Poczta Kwiatowa ® - Zakopane - To sieć najlepszych florystów w Polsce, dzięki której możesz zamówić kwiaty do Zakopanego lub do dowolnego innego miejsca w Polsce. Poczta Kwiatowa ® potrafi sprawić niespodziankę Twoim najbliższym.

Zakopane to drugie co do wielkości miasto Podhala, przez większość nazywane „zimową stolicą Polski”. Zakopane jest bardzo dobrze rozwiniętym ośrodkiem turystycznym, szczególnie atrakcyjnym dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Miasto może pochwalić się wieloma obiektami wypoczynkowymi i sanatoryjnymi. Szczególną atrakcją dla wszystkich turystów jest kolejka linowo-terenowa na Gubałówkę, kolejka linowa na Kasprowy Wierch czy skocznia narciarska Wielka Krokiew.

Gerbera należy do ważnych roślin ozdobnych uprawianych w Europie. Mimo, że nie sprawiają wrażenia egzotycznych kwiatów, to właśnie takie są. Dziko rosnące Gerbery można spotkać będąc na Madagaskarze i w RPA. Obecnie znanych jest ok 50 gatunków Gerber dziko rosnących. “Afrykańskie Stokrotki” odkrył botanik Jan Frederik Gronovius w 1773 roku.

Poczta Kwiatowa ® - Zakopane - Jesteśmy pośrednikiem uczuć między ludźmi, a przede wszystkim kwiatowym ekspertem. Jeśli chcesz wywołać radość u bliskich zapoznaj się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: