Kwiaciarnia Żagań

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żagań

Poczta Kwiatowa ® - Żagań - Podaruj uśmiech, jaki pojawi się na twarzy odbiorcy, kiedy otrzyma bukiet w nieoczekiwanym momencie. Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej ®.

Żagań zostało założone w XII wieku. Legenda mówi jednak, że miasto około 700 roku założyła księżniczka Żaganna- córka Wandy. Miejscowość ta ma bogatą historię i może pochwalić się kilkoma, znaczącymi zabytkami. Mowa tu m.in. o: kościele pw. św Ducha, murach miejskich, zespole zamkowym, ratuszu i wieży ratuszowej.

Zróżnicowanie Goździka jest bardzo duże. Na rynku możemy spotkać Goździki dorastające do kilkudziesięciu centymetrów, jak i płożące. Tak samo bogata jest ich kolorystyka. Goździki właściwie są krótkowiecznymi bylinami, jednak uprawiamy je jako rośliny jednoroczne i dwuletnie. Jednym z najbardziej znanych Goździków jest brodaty, który na pewno wielu osobom, kojarzy się z babcinymi ogrodami. Osiąga ok 50 centymetrów i pięknie kwitnie od czerwca do sierpnia. Goździki brodate mogą być jedno- lub wielobarwne. Ich wielką zaletą jest piękny korzenny zapach.

Poczta Kwiatowa ® - Żagań - Skorzystaj z naszych usług, a odbiorca będzie mile zaskoczony, gdy w jego drzwiach pojawi się kurier z pięknym bukietem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: