Kwiaciarnia Wschowa

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wschowa

Poczta Kwiatowa ® - Wschowa - Radość, miłość, imieninowe życzenia, czy gratulacje. Bukiety stworzone przez florystów z Poczty Kwiatowej ® wyrażają więcej emocji niż słowa.

Wschowa to piękna miejscowość położona na południowym-wschodzie województwa lubuskiego. Mieszkańcy Wschowa mogą pochwalić się wieloma zabytkami. Do najważniejszych, przykuwających uwagę turystów, z całej Polski należą: kościół farny, zespół klasztorny franciszkanów, aleja lipowa, ratusz, mury obronne. Miłośników przyrody może zainteresować fakt, że na terenie Wschowa znajdują się pomniki przyrody m.in.: dęby szypułkowe przy alei Dębowej i inne.

Goździki znalazły swoje miejsce także w kosmetyce. Są dodatkiem w kremach, tonikach, a nawet szamponach. Na rynku możemy spotkać także środki pielęgnacyjne do zębów, których skład oparty jest właśnie na tych roślinach. Z kolei olejek goździkowy jest częstym składnikiem perfum. którym nadaje słodko-pikantny aromat. Zapach Goździków jest intensywny,dlatego najlepiej nadaje się na wieczorne wyjścia. Ich aromat jest także popularny jako kadzidełko i świecie zapachowe, których słodycz rozprzestrzenia się i nadaje wnętrzu klimat.

Poczta Kwiatowa ® - Wschowa - Wyślij kwiaty do bliskich znad morza, w górach, lub innych zakątków Polski. Pokaż, że pamiętasz.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: