Kwiaciarnia Wołczyn

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wołczyn

Poczta Kwiatowa ® - Wołczyn - Będąc w Wołczynie można także zakupić piękne kwiaty. Kwiaciarnia Poczta Kwiatowa ® dba o swoich klientów – oferuje piękne, świeże kwiaty z dostawą do dowolnego miejsca w kraju i zagranicą.

Wołczyn położone jest na Nizinie Śląskiej. Zabytkami Wołczyna są kościół filialny pod wezwaniem św. Teresy z Liseaux wybudowany w latach 1770-1799, park miejski z połowy XIX wieku, a także cmentarz żydowski z przełomu XIX i XX wieku oraz neogotycki kościół parafialny Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z lat 1859-1861.

Paproć w dawnych czasach była rośliną magiczną, owianą tajemniczością i niezwykłymi mocami. Słowianie w najkrótszą noc w roku wkładali w strzechy swoich domów, obór gałązki tej rośliny. Wierzono bowiem, że mają one odpędzić złe demoniczne siły i ochronić rodzinę i zwierzęta. Inną ciekawostką na temat Paproci opisał Piotr Kowalski „Dziewczyna, która chciała wzbudzić czyjeś pożądanie, musiała zdobyć paproć w bardzo specyficznych okolicznościach. Nie wolno jej było zerwać rośliny od razu, gdy ją odnalazła, lecz o północy zrywać będąc nagą…”

Poczta Kwiatowa ® - Wołczyn - Spraw radość ukochanej osobie, wysyłając kwiatową niespodziankę. Poznaj naszą ofertę i wybierz wyjątkową kompozycję.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: