Kwiaciarnia Wolbrom

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wolbrom

Poczta Kwiatowa ® - Wolbrom - Wybiera do swoich kwiatowych kompozycji świeże kwiaty i oryginalne dodatki. Poczta Kwiatowa ® wie, co to znaczy dobra jakość.

Wolbrom - miasto w powiecie olkuskim, położone na obszarze Białej Przemszy, nad Centarą oraz Pokrzywianką. Leży na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. W mieście warto obejrzeć zabytkowe kościoły: pod wezwaniem św. Katarzyny oraz Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, który zwany jest Kościółkiem Mariackim. Ponadto warto zobaczyć wieżę strażnicy OSP z 189 roku, cmentarz żydowski oraz kapliczkę Jezusa Frasobliwego.

Bambusy to rośliny, które najczęściej kupujemy, aby wstawić do wazonu. Smukłe Bambusy nadają nieco egzotyki w naszych wnętrzach. A, co jeśli zapragniemy przenieść taki klimat do naszego ogrodu? Czemu nie! Bambusy wsadzamy do ziemi wiosną, najlepiej w okolicach kwietnia. Są jednak i takie odmiany tych roślin, które możemy wysadzać do późnej jesieni. Ważnym zabiegiem, który ułatwi ukorzenienie się roślin w gruncie jest namoczenie bryły korzeniowej w wodzie. Bambusy rosną dość szybko i co najważniejsze bujnie, dlatego mogą być elementem żywopłotu.

Poczta Kwiatowa ® - Wolbrom - Postaw na najwyższą jakość i zamów bukiet w jednej z kwiaciarni oznaczonej logiem Poczta Kwiatowa ®. Zapraszamy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: