Kwiaciarnia Włocławek

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Włocławek

Poczta Kwiatowa® - Włocławek to najlepsze kwiaciarnie, z których usług możesz skorzystać w każdej chwili. Wystarczy, że udasz się do kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej®. Oryginalne kompozycje możesz wysłać do bliskich w mieście, całym kraju, a nawet tych za granicą. Wyślij bukiety do Włocławka w czasie krótszym niż 4 godziny.

Włocławek to jedno z najstarszych miast w Polsce. Wielokrotnie nazywany „stolicą Kujaw", jest bogaty w historię. Włocławek jest także niezwykle atrakcyjnym miejscem dla turystów. Jednym z nich jest Rezerwat Florystyczny Kulin, którego powierzchnia wynosi ponad 50ha. W Rezerwacie można spotkać wiele interesujących "perełek" florystycznych m.in. Dyptam jesionolistny (krzak Mojżesza).

Poczta Kwiatowa® również ma w swojej ofercie niezwykłe kwitnące okazy. O jednym z nich pisaliśmy już wcześniej - mowa o Mieczyku. W XVI - XVII wieku Lilie Mieczowe uważano za rośliny lecznicze. Ich bulwy goiły miejsca zranione. Ciekawostką jest, że zasuszone kwiaty uznawano za talizman. W języku kwiatów Mieczyk oznacza: „gdy uderza grom”, wyraża gotowość do walki. Ich barwy także mają swoje znaczenie. Biały zaznacza „kradniesz mi serce”, a różowy wyraża chęć spotkania się.

Nasza firma ceni sobie wysokie standardy usług. W Poczcie Kwiatowej® dostawa wpisana jest w cenę kwiatów i obejmuje całą Polskę, kraje za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: