Kwiaciarnia Wieliczka

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wieliczka

Poczta Kwiatowa ® - Wieliczka - Oprócz podziwiania zabytków, warto zapoznać się z ofertą Poczty Kwiatowej ®. Nasza sieć gwarancję zakupu pięknych, świeżych kwiatów. Gwarantujemy satysfakcję i wysoką jakość.

Wieliczka ma bardzo bogatą i ciekawą historię. Powstała już w XII wieku i od początku rozwijała się jako ośrodek wydobywczy. Obecnie miasto pełni głównie funkcję turystyczną, ponieważ słynie, z unikatowej na skalę światową, kopalni soli. Powstała ona w XIII wieku i działa, aż do XVIII. Statystyki mówią, że ten zabytek odwiedza około milion osób rocznie – głównie obcokrajowcy.

Stokrotka to jedna z roślin, która dawniej używana była do określenia, czy miłość jest odwzajemniona. Rośliny te znane są w kuchni, medycynie, są także motywami lub bohaterkami w literaturze. Jedną ze znanych Stokrotek jest tytułowa, przyjaciółka skowronka z bajki Andersena. Na rynku można znaleźć także kryminały i romanse ze Stokrotką w tle. M.in. “Stokrotki w śniegu”, “Stokrotki w deszczu” czy “Piętno Stokrotek”.

Poczta Kwiatowa ® - Wieliczka - Dostarczamy kwiaty w każdy zakątek Polski. Jeśli chcesz komuś podarować bukiet kwiatów, a nie możesz zrobić osobiście. Nasza firma pomoże Ci w tym.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: