Kwiaciarnia Węgrów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Węgrów

Poczta Kwiatowa ® - Węgrów - Każdy bukiet ułożony jest przez współpracujących z nami mistrzów florystyki jest arcydziełem. Poczta Kwiatowa ® w swojej ofercie ma wiele propozycji na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Węgrów położone jest na prawym brzegu rzeki Liwiec, nad rzeką Czerwonką. Pierwsza wzmianka pochodzi z 1414 roku. Zabytkami miasta są m.in. barokowy kościół parafialny św. Antoniego z Padwy zbudowany w latach 1693-1715 na podstawie projektu Tylmana z Gameren, ewangelicki, klasycystyczny kościół parafialny Trójcy Świętej z lat 1836-1841.

Piórkówka to roślina, która pięknie wygląda przede wszystkim sadzona pojedynczo oraz w kompozycjach naturalistycznych. Nadaje się idealnie jako ozdoba oczek wodnych, skalniaków. Coraz częściej możemy spotkać ją zasadzoną w pojemnikach. Piórkowa może także być elementem bukietów, dobrze prezentuje się w towarzystwie Gerber, czy Chryzantem. Kwiatostany można wykorzystać także na suche bukiety.

Poczta Kwiatowa ® - Węgrów- Róże, Eustomy, czy Goździki - które kwiaty pasują na ważną dla CIebie uroczystość? Zamów bukiet, a Poczta Kwiatowa ® w jak najkrótszym czasie dostarczy kwiatową przesyłkę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: