Kwiaciarnia Wągrowiec

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wągrowiec

Poczta Kwiatowa ® - Wągrowiec - W każdej z kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ® można zamówić kwiaty do dowolnego miejsca w kraju, a nawet na całym świecie!

Najstarsza część Wągrowca jest leży na naturalnej wyspie, pomiędzy ramionami rzek Wełny i Nielby. To właśnie ono zdecydowało o założeniu miasta na tych terenach. Obecnie Wągrowiec to malownicze miasto, w którym przeplatają się historia i nowoczesność. Chryzantemy ze względu na porę kwitnienia możemy śmiało nazwać roślinami krótkiego dnia. Jesienią, kiedy dni stają się krótsze, a wieczory bezlitośnie się dłużą Chryzantemy zamiast rosnąć zaczynają kwitnąć. Taka prawidłowość tych roślin pozwoliła na zastosowanie tzw. sterowanej uprawy, która umożliwia uzyskiwanie kwitnących kwiatów o dowolnej porze roku. Dzięki kontrolowaniu długości dnia i nocy Chryzantem oraz sztucznemu oświetleniu możemy cieszyć się nimi przez cały rok.

Poczta Kwiatowa ® - Wągrowiec - Kto nie lubi niespodzianek. Spraw tę jedyną i niezapomnianą zamawiając kwiaty z naszych kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: