Kwiaciarnia Wadowice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Wadowice

Poczta Kwiatowa ® - Wadowice - Kwiaty pod wskazany adres to idealny pomysł, jeżeli jesteś daleko, a chcesz wysłać wyrazy miłości, czy gratulacje. Poczta Kwiatowa ® jest po to, aby Ci to w tym pomóc.

Wadowice to piękne miasto, położone nad rzeką Skawą. Wszystkie osoby przebywające w tym mieście powinny zobaczyć: Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, Klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa, plac Jana Pawła II. Z racji tego, że Wadowice znane są przede wszystkim jako miasto rodzinne Karola Wojtyły, w miejscowości znajdują się 2 jego pomniki – jeden przy kościele św. Piotra, drugi na rynku.

W ogrodach Stokrotka pospolita rośnie zwykle na trawnikach. Możemy ją także podziwiać na talerzu, jako składnik naszych dań. W tym wpisie przedstawimy pomysł, jak skorzystać z dobroczynnych właściwości i smaku Stokrotek.

Do Syropu ze Stokrotek będziemy potrzebować:

0.5 kg stokrotki (same główki)
1,5 szt cytryny
0.5 kg cukru
2,5 szklanki wrzącej wody


Oczyszczone Stokrotki zalewamy wrzącą wodą. Dodajemy obraną ze skórki i pokrojoną w plasterki cytrynę. Całość odstawiamy na 24 godziny. Po tym czasie powstałą mieszankę przecedzamy przez gazę. Płyn przekładamy do garnka, dodaj cukier i zagotuj. Następnie gotujemy na małym ogniu ok 1,5 godziny od czasu do czasu mieszając. Gotowy syrop wlewamy do słoiczków.

Poczta Kwiatowa ® - Wadowice - Floryści w naszych partnerskich kwiaciarniach czekają na Twoje zamówienia. Spraw niespodziankę już dziś.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: