Kwiaciarnia Tychy

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Tychy

Poczta Kwiatowa ® - Tychy - Profesjonalne podejście to wizytówka współpracujących z nami florystami. Poczta Kwiatowa ® to lider wśród kwiaciarni wysyłkowych. Sprawdź, jak działamy.

Tychy położone są na południu Polski. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem gospodarczym, głównie dzięki znanemu browarowi, który się tam znajduje. Wielbiciele kultury także znajdą tutaj coś dla siebie. Na terenie miasta działa wiele galerii sztuki i muzeów. Turyści koniecznie powinni zobaczyć kościół parafialny pw. św. Marii Magdaleny, zespół pałacowy na ulicy Katowickiej, zespół Browaru Obywatelskiego.

Hortensje to rośliny, które swymi kolorowymi i kwiecistymi “kulami” zdobią rabaty i ogrody. Hortensja swoją nazwę zawdzięcza właśnie kształtowi kwiatów, które jednym przypominają “kwieciste bomby”, a innym naczynie z wodą (Z greckiego: hydor - woda i aggeion - naczynie). Nazwa krzewu ma takżę swoją legendę, która nawiązuje do pierwszej kobiety, która w męskim przebraniu miała opłynąć świat. Hortensja Barrét nie ukryła do końca jednak swojej tożsamości. Po latach dowódca statku nazwał od jej imienia sprowadzony z Azji piękny krzew.

Poczta Kwiatowa ® - Tychy - Kwiaty to inspiracja do podzielenia się najszczerszymi uczuciami.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: