Kwiaciarnia Trzebiatów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Trzebiatów

Poczta Kwiatowa ® - Trzebiatów - Wysyłka kwiatów pod wskazany adres to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie może towarzyszyć bliskim w ważnym dla nich dniu. Zapraszamy do odwiedzin w jednej z naszych partnerskich kwiaciarni oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej ®.

Trzebiatów to miasto położone na pograniczu Wybrzeża Trzebiatowskiego i Równiny Gryfickiej, nad rzeką Regą. Miejscami wartymi obejrzenia są na pewno trzebiatowski kościół rzymskokatolicki, który pełni ważną rolę Archidiecezjalnego Sanktuarium Maryjnego Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, a także budowle klasycystyczne - ratusz przemieszany ze stylem barokowym i gotyckim.

Konwalia majowa to dobrze znana i chętnie uprawiana roślina w naszych ogrodach. Konwalia już w starożytnej medycynie Chińskiej znalazła zastosowanie, była wykorzystywana do leczenia schorzeń naczyniowo-sercowych. W Europie napary na winie z tej rośliny majowej stosowano na poprawę pamięci. Kwiaty natomiast były pomocne przy leczeniu padaczki i przeziębień. Konwalia doceniana jest w dzisiejszych czasach . Można ją znaleźć m.in. w kroplach nasercowych.

Poczta Kwiatowa ® - Trzebiatów - W tym mieście nie mogło zabraknąć współpracujących z nami kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: