Kwiaciarnia Tarnobrzeg

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Tarnobrzeg

Poczta Kwiatowa ® - Tarnobrzeg - Gdzie można znaleźć najlepszych florystów i piękne bukiety? My wiemy! W kwiaciarniach oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®.

Tarnobrzeg leży na prawym brzegu Wisły. Prawdopodobnie nazwa Tarnobrzeg wzięła się od dużej ilości krzewów tarniny, które obfitowały w tym miejscu. Rośliny te kwitną do dzisiaj. Najlepiej widać je natomiast z lewego brzegu rzeki.

Najlepszą porą na sadzenie Narcyzów jest przełom września i października. Im wcześniej zasadzimy cebule, tym będą miały więcej czasu na ukorzenienie. Cebule wkładamy w spulchnioną glebę. Głębokość oczywiście zależy od wielkości cebulki. Narcyzy możemy posadzić w dowolnej odległości. Jednak w ogródkach przydomowych najlepiej wyglądają kwitnące w grupie. Aby cebulki bezproblemowo przetrwały zimę, dobrze jest je okryć gałązkami na przykład świerku.

Poczta Kwiatowa ® - Tarnobrzeg - Klasycznie, nowocześnie, a może niestandardowo. Bukiety w każdym stylu można zamówić w partnerskich kwiaciarniach, online lub telefonicznie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: