Kwiaciarnia Sztum

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sztum

Poczta Kwiatowa ® - Sztum - Kwiaciarnie w Sztumie zawsze zachwycają swoją ofertą. Mają świeże kwiaty, a do każdego z ponad 10 tysięcy mieszkańców miasta mają indywidualne podejście.

Sztum to miasto położone nad jeziorami: Barlewickim i Zajezierskim. Należy do województwa pomorskiego. Działało tu Państwowe Gospodarstwo Rybackie. Zabytkami miasta są: parafialny kościół pod wezwaniem św. Anny, który został zbudowany po wojnie 13-letniej w stylu neogotyckim z elementami wystroju barokowego, poewangelicki kościół, który znajduje się w centralnej części rynku, powstał w latach 1816-1818, obecnie mieści się w nim Muzeum Alyem.

Nazywane także chińską śliwką to popularny na całym świecie owoc. Jego szorstka, różowa skóra i słodki miąższ, przypominający delikatną galaretkę to cechy charakterystyczne owocu Liczi. Owoc rośnie na drzewach, które uprawiane są m.in. w Indiach, Australii czy USA. Owoce liczi rosną w gronach po ok. 30 sztuk. Smakołyk ten był znany w Europie w XVIII w. Liczi to bogate źródło witaminy C, według medycyny chińskiej takżę pobudza krążenie krwi i wzmacnia serce.

Poczta Kwiatowa ® - Sztum - Zachwyć swoich najbliższych eleganckim lub nowoczesnym bukietem, które podkreślą wagę Twoich uczuć.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: