Kwiaciarnia Szprotawa

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Szprotawa

Poczta Kwiatowa ® - Szprotawa - Współpracujące z nami Florystki tworzą piękne bukiety, które spodobają się nawet bardzo wymagającym osobom. Poczta Kwiatowa ® stawia na pierwszym miejscu zadowolenia swoich klientów.

Szprotawa to miasto położone nad dwiema rzekami: Bobrem i Szprotawą. Miejscowość prawa miejskie uzyskała wcześnie, już w 1260 roku. Szprotawa jest bardzo dobrze rozwiniętym ośrodkiem gospodarczym w regionie. Miasto to szczególnie powinno spodobać się wszystkim miłośnikom natury. Na jego terenie znajduje się kilka parków, a także rezerwat przyrody.

Osoby urodzone przed schyłkiem PRL-u z pewnością kojarzą Goździki z latami młodości. Kiedyś były królami polskiego rynku kwiaciarskiego, a dziś stały się florystycznym hitem. Goździki możemy także uprawiać w naszych ogrodach. Są to rośliny niezwykle dekoracyjne i łatwe w uprawie. Większość odmian tych roślin kwitnie przez całe lato. Świetnie nadają się także jako ozdoby skalniaków, ponieważ są dość niskie. Możemy podziwiać je w różnych kolorach, jednak najpopularniejsze to białe, żółte, czerwone. Goździki lubią słoneczne stanowisko, a glebę lekką i przepuszczalną.

Poczta Kwiatowa ® - Szprotawa - Zrób niespodziankę bliskiej osobie, wysyłając kwiaty lub prezenty, które znajdziesz tylko w naszej ofercie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: