Kwiaciarnia Szczytno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Szczytno

Poczta Kwiatowa ® - Szczytno - Dostarczymy dla Ciebie przesyłkę kwiatową na terenie całego miasta. I odwrotnie – zamawiając kwiaty w jednej z naszych kwiaciarni oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej ® możesz wskazać adresata w dowolnym miejscu w kraju.

Dawniej Szczytno było osiedlem umiejscowionym przed zamkiem krzyżackim, budowanym w XIV wieku. Pierwsze informacje na temat Szczytna pochodzą właśnie z tego okresu. Miasto prawa miejskie uzyskało w XVIII wieku. Obecnie jest bardzo ważnym ośrodkiem w regionie. Funkcjonuje tu wiele placówek kultury – Muzeum Mazurskie, Biblioteka Miejska. Na terenie miasta organizowanych jest także kilka ważnych imprez

Storczyki to prawdziwe klejnoty w świecie przyrody. Znane od wieków, nadal budzą fascynację. A jaką symbolikę ma te wyjątkowy kwiat? Prawdziwe uhonorowanie piękna tych roślin oddał Konfucjusz, który użył znaku ‘lan', co miało oznaczać m.in. czystość, doskonałość, piękno, elegancję. Storczyki swoją symbolikę wiążą z kolorami. Białe oznaczają niewinność, żółte to symbol radości i czegoś nowego. Z kolei różowe są nawiązaniem do kobiecości.

Poczta Kwiatowa ® - Szczytno - Kwiaty to coś więcej niż upominek, to prezent, którego symbolika odzwierciedla głębokie i szczere uczucia.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: