Kwiaciarnia Szczecin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Szczecin

Poczta Kwiatowa ® - Szczecin - Wśród naszych kwiatowych propozycji można znaleźć bukiety wykonane przez najlepszych florystów. Poczta Kwiatowa ® daje także możliwość skomponowania swojego niepowtarzalnego bukietu, którym na pewno zaskoczysz bliskich.

Szczecin to trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce będący jednocześnie stolicą województwa zachodniopomorskiego. Jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w kraju. Miasto otoczone jest aż trzema dużymi kompleksami leśnymi: puszczami Wkrzańską, Bukową oraz Goleniowską. Szczecin to także miasto pachnące czekoladą, dzieje się tak sprawą czekoladowego przedsiębiorstwa, które zostało utworzone zaraz po wojnie.

Podobnie słodkawy i przyciągający zapach mają Frezje. Kwiaty te zawdzięczają swoją nazwę jego odkrywcy – Friedricha Freese, z zawodu lekarza, a z zamiłowania, botanika. Frezja pochodzi z Przylądka Dobrej Nadziei w południowej Afryce, lecz obecnie jego odmiany można spotkać niemal na całym świecie. Te drobne i delikatne kwiaty są niezwykle popularne we florystyce przede wszystkim dzięki swoim licznym kolorom i wspaniałemu, niepowtarzalnemu zapachowi.

Poczta Kwiatowa ® - Szczecin - podaj adres wysyłki, a my sprawimy, że ten dzień dla Twoich bliskich będzie niezapomniany.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: