Solidna marka

Niedziela, 22.10.2017 Imieniny: Filipa i Kordulii

Kwiaciarnia Świnoujście

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Świnoujście

Poczta Kwiatowa ® - Świnoujście - Jesteśmy siecią zrzeszającą najlpsze kwiaciarnie. Zajrzyj do miejsc oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ® i zamów piękne kwiaty do swojego miasta lub bliskich w całej Polsce.

Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Jest też najdalej wysuniętym na północny zachód miastem w kraju. Świnoujście to atrakcyjne miasto dla turystów, którzy lubią wypoczywać aktywnie, jak i poleniuchować na słonecznych plażach.

Frezje to kwiaty, które przybyły do nas z Afryki. Dlatego w naszym klimacie najlepiej czują się na słonecznych stanowiskach. Lubią wilgoć i dbając o te pachnące kwiaty pamiętajmy, aby zarówno po posadzeniu, jak i przez cały okres uprawy w okolicach bulw podłoże było wilgotne. Frezja to roślina, której bulwy po przekwitnięciu trzeba przechowywać przez zimę w ciepłym miejscu. Pamiętajmy, aby uprzednio wykopane bulwy oczyścić i delikatnie osuszyć.

Poczta Kwiatowa ® - Świnoujście - Co ucieszy Twoją wybrankę? My wiemy - nasze bukiety, stworzone przez mistrzów sztuki florystycznej.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: