Kwiaciarnia Świnoujście

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Świnoujście

Poczta Kwiatowa ® - Świnoujście - Jesteśmy siecią zrzeszającą najlpsze kwiaciarnie. Zajrzyj do miejsc oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ® i zamów piękne kwiaty do swojego miasta lub bliskich w całej Polsce.

Lilie nie bez powodu nazywane są boskimi kwiatami. Rozpieszczają zapachem i olśniewają wyglądem. Mimo, że Lilie nie należą do małych kwiatów, to LIlia ze Świnoujścia pobiła rekordy. Roślina osiągnęła aż 1,5 metra wysokości. Z jednej cebulki Lilii tygrysiej wyrósł kwiat, który miał aż 128 pąków. Trzeba dodać, że wszystkie pąki zakwitły w swoim czasie. Takie niezwykłe zjawisko zdarza się tylko raz na około 1000 lat! Roślina osiągnęła aż 1,5 metra wysokości, co wprawiło w zachwyt wiele osób.

Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Jest też najdalej wysuniętym na północny zachód miastem w kraju. Świnoujście to atrakcyjne miasto dla turystów, którzy lubią wypoczywać aktywnie, jak i poleniuchować na słonecznych plażach.

Poczta Kwiatowa ® - Świnoujście - Co ucieszy Twoją wybrankę? My wiemy - nasze bukiety, stworzone przez mistrzów sztuki florystycznej.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: