Kwiaciarnia Sulęcin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sulęcin

Poczta Kwiatowa ® - Sulęcin -Przebywając w mieście Sulęcin warto skorzystać z usług Poczty Kwiatowej ®. To sieć najlepszych kwiaciarni na rynku florystycznym. Oferując piękne kwiaty, zawsze zachwyca swoich odbiorców.

Sulęcin leży w północnej części województwa lubuskiego, w powiecie sulęcińskim. Na turystów odwiedzających tę miejscowość czekają m.in. odbudowany gotycki kościół św. Mikołaja z XIV w. fragmenty murów obronnych z XIV w. z furtą i śladami baszt; neogotycki kościół parafialny św. Henryka z XIX w.; budynek dawnego lenna zamkowego. Sulęcin zachęca także atrakcjami przyrodniczymi, do których należy m.in. Łagowsko-Sulęciński Park Krajobrazowy.

Goździki, to rośliny, które doczekały się ok 300 odmian. Każde z nich są wyjątkowe. Na uwagę z pewnością zasługuje Goździk siny. Ich nazwa pochodzi właśnie od sinych liści. Są to niskie rośliny, które w czasie kwitnienia sprawiają wrażenie kwiatowego dywanu. Goździki te najczęściej spotykamy w wersji różowej, ale mogą kwitnąć biało, jasno- lub ciemno - różowo. Rośliny te swoim zapachem urzekną każdego. a ich pora kwitnienia przypada na okres od maja do czerwca. Goździki siny z pewnością będzie wyglądał imponująco w ogródkach skalnych, sadzony w dużych grupach.

Poczta Kwiatowa ® - Sulęcin - Piękne kwiaty to wyraz szczerych uczuć. Pokaż co czujesz i zamów ulubione kwiaty odbiorcy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: