Kwiaciarnia Sucha Beskidzka

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sucha Beskidzka

Poczta Kwiatowa ® - Sucha Beskidzka - Kwiaciarnie oznaczone logo Poczta Kwiatowa ® sprawią, że odbiorca przesyłki będzie najszczęśliwszy na świecie.

Sucha Beskidzka położone jest w niewielkiej kotlinie na skraju Beskidu Małego i Beskidu Makowskiego, nad rzeką Stryszawką, która tu uchodzi do Skawy. Miejscami wartymi obejrzenia w mieście są: manierystyczny zamek suski Castiglone-Suskich, który później był w rękach Komorowskich, Wielopolskich, Branickich i Tarnowskich, przy zamku znajduje się piękny park krajobrazowy z przełomu XVIII i XIX wieku. Ponadto znajdują się tu także: neogotycki kościół z początku XX wieku, zespół klasztoru kanoników regularnych, na który składa się manierystyczno-barokowy kościół z lat 1613-1614, kaplice z XVIII wieku.

Stokrotka z pewnością jest rośliną, która nadaje świeżości i delikatności naszym ogrodom. Najczęściej uprawiamy dekoracyjne odmiany Stokrotki. Kupując je, mamy ogromny wybór co do kolorów tych roślin od pastelowego różu po bordowo - czerwony. Stokrotki są łatwe w uprawie. Wystarczy im słoneczne lub półcieniste stanowisko i lekko wilgotna gleba. Zazwyczaj Stokrotki uprawiane są jako rośliny dwuletnie, ponieważ w dwóch pierwszych sezonach kwitną najlepiej.

Poczta Kwiatowa ® - Sucha Beskidzka - Kwiaty to prezent, który nie wychodzi z mody. Zamów ponadczasowe Róże, pachnące Lilie, czy klasyczne Gerbery.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: