Kwiaciarnia Staszów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Staszów

Poczta Kwiatowa ® - Staszów - Sieć Poczty Kwiatowej ® tworzą najlepsze kwiaciarnie. Profesjonalni floryści regularnie śledzą trendy i biorą udział w szkoleniach.

Staszów leży na Wyżynie Kielecko-Sandomierskiej, nad rzeką Czarną Staszowską. Miasto otaczają lasy iglaste i mieszane, w których można spotkać wiele gatunków zwierzyny. Nazwa miasta prawdopodobnie pochodzi od zdrobnienia imienia właściciela.

Wiele osób decyduje się na Hiacynty, które obok Krokusów są najbardziej popularnymi kwiatami zwiastujący wiosnę. Będąc już posiadaczem tego urokliwego kwiatu warto wiedzieć skąd pochodzi jego nazwa. Hiacynt w języku greckim to kwiat deszczu, jednak wiąże się z nim jeszcze legenda. Głosi ona, że jego nazwa pochodzi od mitycznego króla Sparty. Amykleas - zacnej urody był ulubieńcem bogów i obiektem zazdrości boga wiatru, który śmiertelnie go zranił. Z krwi młodzieńca wyrósł piękny kwiat - Hiacynt.

Poczta Kwiatowa ® - Staszów - Daje możliwość doręczenia kwiatów w dowolne miejsce w kraju oraz na świecie w czasie bijącym rekordy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: